Yönlendiriyorum..

Yapımak İnşaat
  • Hızlı Menü
  • Firma Ünvanı : Yapımak İnşaat
  • Hizmet Adı : Web Tasarım
  • Proje Tarihi : 26.08.2019
  • Web Adresi : www.yapimak.com.tr
#parstech

Yapımak İnşaat

Yapımak olarak yolculuğumuza 1983 yılında başladık. Şirketimiz kuruluşundan itibaren Eskişehir’in çeşitli bölgelerinde bir çok projeye alt yüklenicilik ve taahhüt hizmeti vermektedir. Profesyonel ekip anlayışı ile kişilerin, şirketlerin ve kamu idari kurumlarının talep edilen ihtiyaca  yönelik kalite, ekonomik  ve estetik ilkeleriyle çağdaş ve çevre dostu yapılaşmalarına imza atmaya devam ediyor.

Yapımak Ltd. Şti. sürekli ve dengeli büyüyerek Konut, mağaza, bina kompleksleri, yaşam alanlarına kadar başarıyla tamamladığı projerlerde alt yüklenici ve taahhüt firma olarak idari, kamu kurumları ve şirketlerin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır.

2000 yılı ile birlikte konut sektöründe Eskişehir ilimizde yatırımlarımızı büyütmeye devam ettik. Alt yüklenicilik faaliyetlerinin yanısıra taahhüt olarak da yolumuza devam etmekteyiz.

Sunduğu hizmetlerin kalitesi Yapımak, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve öncü şirketler arasında yer almaktadır.+ ÇALIŞMALARIMIZ

Çalışmanın büyük halini görmek için incele butonuna basınız..


Logo Tasarım

Kurumsal Logo Tasarımı

İNCELE

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

İNCELE