Yönlendiriyorum..

Mala Yapı Ticaret
  • Hızlı Menü
  • Firma Ünvanı : Mala Yapı Ticaret
  • Hizmet Adı : Genel Yönetim Hizmetleri
  • Proje Tarihi : 06.09.2017
  • Web Adresi : www.mala.com.tr
#parstech

Mala Yapı Ticaret

MALA İnş. Pls. Taş. San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak 28 yıllık tecrübemizle banyo, mutfak ve lavabo armatürleri, vitrifiye grubu, banyo aksesuarları, duşakabin, jakuzi ve küvet modelleri, mutfak eviyeleri, pis su - temiz su sıhhi tesisat malzemeleri, doğalgaz ve kalorifer malzemeleri satış pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek günden güne geliştirdiğimiz pazarlama programımızla  MALA YAPI MARKET ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında sektör profesyonellerince ilgi ile karşılanıyor. 

MALA YAPI MARKET markasına yaptığımız yeni yatırımlar doğrultusunda ürün ve müşteri portföyümüzü güçlendirmenin gururunu yaşıyoruz. 

Vitrifiye ve Armatür ürünlerimiz başta olmak üzere ithalat ve ihracat ağımızı günden güne büyüterek yolumuza devam etmekteyiz.

Pazarladığımız ürün gruplarında her zaman estetiği ön planda tutuyoruz. Ürünlerimizin olmazsa olmazı olan estetik görünüm ile tasarrufu aynı anda sunan pazarlama ilkemizi devam ettiriyoruz.

Biz ürünlerimizi ihtiyaçlara göre belirleyip yeni yatırımlarımızla ve Ar-Ge çalışmalarımız ile sürekli yenilenmeyi bir kurum kültürü olarak benimsiyor ve bunu markamızın gireceği her mekana taşıyoruz. + ÇALIŞMALARIMIZ

Çalışmanın büyük halini görmek için incele butonuna basınız..


Logo Tasarım

Kurumsal Logo Tasarımı

İNCELE

Web Tasarım

Kurumsal Logo Tasarımı

İNCELE

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal Medya Tasarımı #1

İNCELE