Yönlendiriyorum..

İmpa Civata İmalat ve Pazarlama Limited Şirketi
  • Hızlı Menü
  • Firma Ünvanı : İmpa Civata İmalat ve Pazarlama Limited Şirketi
  • Hizmet Adı : Web Tasarım
  • Proje Tarihi : 19.09.2019
  • Web Adresi : www.impacivata.com
#parstech

İmpacivata

Temelleri 1956 yılında ticarete başlamasıyla atılan, İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 50 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil yurtdışında da en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelmeyi hedefleyerek ilerlemektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten İm-pa Civata, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Alanında uzman bir kadroya sahip olan firmamız, teknolojik gelişmelere paralel olarak, sürekli yenilenen makine ekipmanlarıyla, gelişen teknolojik yenilikleri araştırıp, eğitime önem vererek, bilinçli bir sorumluluk anlayışı ile hizmet vermektedir.

1956 yılında kurulan İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 50 yıllık iş ve piyasa deneyimi, uzman personeli ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sıralarında gururla yer almaktadır. Kalite Anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız, TSE-DIN-ES-ISO-ANSI-IFI gibi standartlarda üretmekte olduğu ürünleri İnşaat, Isıtma-Soğutma-Havalandırma, Mutfak & Banyo İmalatı, Asansör, Prefabrikasyon, Dış Cephe Kaplama, Çelik Konstrüksiyon, Mobilya, Telekomünikasyon, Elektrik & Trafo Sistemleri, Gemicilik, Askeri Donanım & Teçhizatları, Tıbbi Donanım & Sağlık Ekipmanları, Pompalama & Vana Sistemleri, Otomotiv & Treyler Endüstrisi, Makine Endüstrisi, Reklam Gereçleri, Uydu Sistemleri, Havuz İnşaatı Ekipmanları, Petro Kimya Endüstrisi gibi sektörlerin kullanımına sunmaktadır. Otomotivden, mobilyaya, beyaz eşyadan, ağır sanayiye kadar bir çok sektöre hizmet götüren İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi; en uygun fiyatla, müşterilerine zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle ve ”kalite standarttır, standartı yakalayın ”sloganıyla; deneyimlerini mutlu müşterilere dönüştürmektedir.+ ÇALIŞMALARIMIZ

Çalışmanın büyük halini görmek için incele butonuna basınız..